Bezpieczne płatności

Darmowa dostawa od 299 zł

Certyfikat Oeko Tex

STANDARD 100 by OEKO-TEX ® to wiodący w świecie znak bezpieczeństwa dedykowany dla wyrobów włókienniczych. Produkty posiadające Certyfikat OEKO-TEX są całkowicie wolne od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Certyfikat nadawany jest przez Instytut Włókiennictwa, który jako jedyny w Polsce prowadzi procesy certyfikacji, wykonuje badania i wydaje certyfikaty dla wyrobów włókienniczych na znak STANDARD 100 by OEKO-TEX ®. Dzięki temu zyskujesz pewność, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Certyfikat OEKO-TEX to znak, któremu możesz zaufać. 

Produkty opatrzone certyfikatem podlegają spójnym i niezależnym sposobem testowania i certyfikacji surowców, półfabrykatów i gotowych wyrobów włókienniczych na wszystkich poziomach ich przetwarzania, jak również stosowanych materiałów uzupełniających. Testom poddawane są nie tylko tkaniny, z kórych produkt został wyprodukowany, ale dosłownie każdy element, w tym także nici, guziki, zamki błyskawiczne, nity itd.

STANDARD 100 firmy OEKO-TEX ® to pewność, że produkt nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia, a produkty opatrzone certyfikatem są całkowicie bezpieczne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium